Camping Les Cigales

10 5 beoordelingen
Pool (added by manager 06 Mar 2020)

Deze camping neemt momenteel geen reserveringen aan via Pitchup.com.

Het is gratis, snel en makkelijk!

Voeg je bedrijfsgegevens toe

  • Familievriendelijke camping tussen de eikenbomen in de Dordognevallei
  • Vijf minuutjes lopen van Monkey Forest en 20 van Rocamadour-centrum
  • Verwarmd zwembad, speeltuin, multisportveld, jeu de boules,tafeltennis
Op bedevaart naar het UNESCO-genoteerde standbeeld van de Zwarte Madonna in de Midi-Pyrénées, of gewoon op vakantie in de Dordognevallei? Parkeer jezelf hoe dan ook op de vier hectare grote Camping Les Cigales, op anderhalve kilometer van Rocamadour, voor een verblijf tussen de eikenbomen en droge stenen muren op deze mooie locatie in de Lot. Naast alle bezienswaardigheden die buiten het park op je wachten, zijn er ook op de basis veel activiteiten te doen: zo zijn er een verwarmd zwembad en pierenbad (extra kosten van toepassing), een multisportterrein en een speeltuin met schommels, glijbanen en trampolines. Ook zijn er een tafeltennis- en tafelvoetbaltafel en jeu-de-boulesbaan. Voor filmvoorstellingen onder de zon of sterren wordt vaak een groot scherm opgezet. Heb je alle faciliteiten uitgeprobeerd? Rijd in zo'n 20 minuten naar het centrum van Rocamadour om rond te lopen door deze middeleeuwse nederzetting met uitzicht op de prachtige Alzou-kloof. Je bevindt je hier in goed gezelschap: jaarlijks bezoeken ongeveer anderhalf miljoen mensen deze plaats, om de 226 treden van de trap Grand Escalier te beklimmen en om de Zwarte Madonna te bezoeken in de Chapelle Notre-Dame (UNESCO-erfgoed). Restaurants zijn er in overvloed in het stadscentrum, voor als er behoefte is aan een lunch of diner na alle sightseeing, en op het park is een snackbar die je kan voorzien van lichte hapjes. Er is ook een bezorgdienst voor gebakken lekkernijen, mocht je trek hebben in Weense gebakjes als ontbijt...

Staplaatsen voor tenten 65
Staplaatsen voor caravans 65
Staplaatsen voor campers 65
Huur een caravan 48
Huur een tent 2

Beoordeling van toeristenbureau

Dichtstbijzijnde campings

Helaas, wij hebben geen nabijgelegen boekbare campings.

Jacuzzi

Tienerclub

Budget/backpacker

Gastronomisch genot

Spectaculaire omgeving

Wandelparadijs

Groot (51-200 staanplaatsen)

Boerenmarkt in de buurt

Fietsverhuur in de buurt

Klimmen in de buurt

Tennis in de buurt

Caravans en Campers

Camperservicepunt

Wateraansluiting voor caravans

Camping Les Cigales

L'Hospitalet

Rocamadour

46500

Europe/Paris CET (GMT+01:00)

44,80531°N
1,63221°W

Voordat je naar delen van dit gebied gaat die populair zijn bij pelgrims, kun je dichter bij de basis ook een paar plekjes van je bucketlist afvinken. Bezoek eerst de tussen de bomen slingerende makaken in Monkey Forest (op een paar minuten rijden) en aanschouw dan duikende adelaars in het vogelpark Rocher des Aigles (op vijf minuten). Het volgende punt op de vakantieagenda zou het klifdorp Rocamadour moeten zijn, met zijn Cité Réligieuse-gebouwen (op 20 minuten lopen). Breng je eerbetoon aan de Zwarte Madonna in de Chapelle Notre-Dame, en loop dan over de wallen van het 14de-eeuwse kasteel voor een mooi uitzicht over het hele gebied. Bekijk ook wat oudere historische bezienswaardigheden in de regio, zoals de Grotte des Merveilles (op 10 minuten lopen) met 20.000 jaar oude kunst. Nog meer ondergrondse ontdekkingen zijn mogelijk bij de grotten van Lacave en Padirac (een kwartier rijden).

100%

zou deze camping aanbevelen aan een vriend

100%

zou hier weer verblijven

  • 100%
    10
  • 0%
    9
  • 0%
    8
  • 0%
    7
  • 0%
    6
  • 0%
    5
  • 0%
    4
  • 0%
    3
  • 0%
    2
  • 0%
    1

Alleen beoordelingen tonen van de afgelopen 30 maanden.

Lovely dog-friendly site with shady pitches and great location.

Algemeen 10/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 8
Accommodatie 8
Faciliteiten / activiteiten 10
Klantenservice 8
Kindvriendelijkheid 10
Netheid 10
Wifi 4
Kyle H. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Staanplaats op gras , met elektriciteit

Ik was blij met: Fantastic location 5 mins walk from bars, restaurants and views of rocamadour. 2 minute drive to fantastic ice cream and 10 minute drive to supermarkets. Many great tourist destinations nearby including kayaking down the Dordogne (my personal favourite), Gouffre de Padirac, Grotte du Pech Merle (ancient cave paintings) etc. Tent pitches are very well sized and provided plenty of shade from trees. Electricity and relatively cold tap water provided on every pitch. Showers and toilets were immaculate and washing up area had plenty of stations so there was never a queue. Numerous swimming pools on site - one large one and two smaller ones - all very clean. Didn't enforce the use of speedos despite what it says in the website! The food truck on site had some delicious rotisserie chicken/pork and potatoes, but book early to ensure you get what you want as they do run out.

Ik was niet zo blij met: Very little to dislike to be honest. Our pitch was not absolutely level, but it certainly wasn't enough to cause any sleeping or cooking issues. We also avoided the evening entertain as its geared towards the French (absolutely fair enough!) but that's about it.

Aanbevelen aan vrienden Opnieuw bezoeken

Excellent camping avec des installations propres, un personnel amical

Algemeen 10/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 8
Accommodatie 10
Faciliteiten / activiteiten 8
Klantenservice 10
Kindvriendelijkheid 10
Netheid 10
Wifi 6
Jean-Michel F. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: excellent

Très beau camping dans un environnement tranquille et propre

Algemeen 10/10
Locatie 8
Prijs-kwaliteit 8
Accommodatie 8
Faciliteiten / activiteiten 8
Klantenservice 8
Kindvriendelijkheid 8
Netheid 10
Wifi Geen beoordeling
Anoniem De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Le lieu, la tranquillité, la propreté et la gentillesse du personnel

Ik was niet zo blij met: Rien

Algemeen 10/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 10
Accommodatie 10
Klantenservice 10
Kindvriendelijkheid 10
Netheid 10
Wifi 10
Nicola H. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Very clean toilets and showers

Ik was niet zo blij met: Water temperature is far too hot in all the showers. Scalding.

Good site for Rocamadour visit and restaurants nearby.

Algemeen 10/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 8
Accommodatie Geen beoordeling
Faciliteiten / activiteiten Geen beoordeling
Klantenservice Geen beoordeling
Kindvriendelijkheid Geen beoordeling
Netheid 10
Wifi Geen beoordeling
Gillian W. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Proximity to Rocamadour, nice site.

  • Heeft Camping Les Cigales een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Camping Les Cigales hondvriendelijk? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Camping Les Cigales? Voordat je naar delen van dit gebied gaat die populair zijn bij pelgrims, kun je dichter bij de basis ook een paar plekjes van je bucketlist afvinken. Bezoek eerst de tussen de … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Camping Les Cigales?
    Tent, caravan en camper
    Aankomst:  15:00 –  19:00
    Vertrek voor:  12:00