Les Hameaux de Pomette

Swimming pool (added by manager 31 Oct 2019)

Deze camping neemt momenteel geen reserveringen aan via Pitchup.com.

Het is gratis, snel en makkelijk!

Voeg je bedrijfsgegevens toe

  • Vakantiehuisjes op het kruispunt van de Dordogne en Lot-et-Garonne
  • Minder dan vijf minuten rijden van Marminiac and 30 van Puy-l'Évêque
  • Zomerzwembad, spelletjeskamer, speeltuin en terrassen bij de chalets
Naar de Lot! En de Dordogne... Want Les Hameaux de Pomette ligt heel vernuftig op het kruispunt van de regio's Lot-et-Garonne en Dordogne, beide geweldige gebieden vol met smakelijke producten, pittoreske middeleeuwse dorpjes, groen landschap en twee machtige rivieren (de Lot en de Dordogne genoemd, vreemd genoeg) waar je kunt kanoën, peddelen, vissen of langs wandelen of fietsen. Les Hameaux de Pomette ligt op minder dan vijf minuten rijden van het kleine dorpje Marminiac in de Midi-Pyrénées, binnen handbereik van beide rivieren, en op een halfuur rijden van de middeleeuwse plaats Puy-l'Évêque in de wijnstreek Cahors. Ga ook de nabijgelegen Veloroute op, voor rustige ritten rond de Lotvallei en de wijngaarden van Cahors, of trap ongeveer 22 kilometer naar het noordwesten, voor de prehistorische grotten van Cougnac, die ondergronds buiten Payrignac liggen. Als je terugkomt van dit alles, kun je lekker loungen in je comfortabele bungalow, die op gras staat met bomen op de achtergrond. Elke bungalow beschikt over een terras om buiten te eten of de zonsondergang te bekijken (of zonsopgang, mocht je zo vroeg uit de veren kunnen komen), en allemaal hebben ze een keukenhoek, tuinmeubilair en een barbecue. Voor de dagen dat je van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat op het park wilt relaxen, beschikt Les Hameaux de Pomette over een verwarmd zomerzwembad, een jeu-de-boulesbaan, tafeltennis en een spelletjeszaal om je zowel in als buiten het water te vermaken. Voor de kinderen is er ook nog een speeltuin. Gratis wifi is beschikbaar bij de receptie, en in juli en augustus zijn brood en gebak op bestelling verkrijgbaar.

Bungalows, vakantiehuisjes, pods of hutjes 41

Beoordeling van toeristenbureau

Bijeenkomsten welkom

Afgelegen

Bos

Budget/backpacker

Natuurparadijs

Spectaculaire omgeving

Vredig

Wandelparadijs

Wildkamperen

Middelgroot (26-50 staanplaatsen)

Openbaar vervoer in de buurt

Buitenzwembad in de buurt

Fietsverhuur in de buurt

Golfen in de buurt

Klimmen in de buurt

Mountainbiken in de buurt

Tennis in de buurt

Watersporten in de buurt

Les Hameaux de Pomette

Champs de Pomette

Marminiac

46250

Europe/Paris CET (GMT+01:00)

44,65003°N
1,21636°W

Een korte rit brengt je naar verschillende historische en beroemde bezienswaardigheden voor dagtochtjes; voor actievere bezigheden kun je wandelen, fietsen, kanoën, kajakken, tussen bomen klimmen en paardrijden in de buurt. Je kunt in ongeveer anderhalf uur fietsen het oude centrum van Puy l'Évêque bereiken, maar je kunt ook met de auto gaan en het fietsen bewaren voor de Veloroute van de Lotvallei, het 160 kilometer lange fietspad dat door het dal en de wijngaarden van Cahor loopt. Of fiets naar het centrum en neem dan een bus door het platteland en langs de rivier de Lot om te belanden in Cahors, de UNESCO-Werelderfgoedlocatie van Pont Valentre. Het team van Hameaux de Pomette raadt je ook aan om de bezienswaardigheden van Gourdon te bekijken (20 minuten rijden), die van Belvès (een halfuur rijden), van Domme (35 minuten) en Sarlat en Cadouin (beide binnen 50 minuten te bezoeken).

Nog geen beoordelingen.

  • Heeft Les Hameaux de Pomette een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Les Hameaux de Pomette hondvriendelijk? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Les Hameaux de Pomette? Een korte rit brengt je naar verschillende historische en beroemde bezienswaardigheden voor dagtochtjes; voor actievere bezigheden kun je wandelen, fietsen, kanoën, kajakken, tussen bomen klimmen en paardrijden in de buurt. Je kunt … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Les Hameaux de Pomette?
    Accommodatie op het park
    Aankomst:  16:00 –  18:00
    Vertrek voor:  10:00