Campings in Rives, Frankrijk
2 boekbare campings binnen 24,1 kilometer van Rives
Camping Le Calatrin
Paladru, Isère, Frankrijk- Rustige en relaxte camping aan het spectaculaire meer van Peladru
- Watersporten, fietsen, vissen en wandelingen in de buurt
- Spelletjeskamer, barbecues en activiteiten
Camping Détente et Clapotis
Montferrat, Isère, Frankrijk- Prachtige pittoreske camping aan de rand van het Lac de Paladru
- Directe toegang tot strand aan het meer, 40 min. rijden van Grenoble
- Verwarmd zwembad, speeltuin en restaurant met lokale gerechten
Camping Le Sans Souci
Montferrat, Isère, Frankrijk- In een spectaculair landschap, op korte loopafstand van Lac de Paladru
- Vijf minuten rijden van de plaats Paladru en 35 minuten van Grenoble
- Buitenzwembad, speeltuin en bar met terras en ijsverkoop
Le Balcon de Chartreuse
Miribel-les-Échelles, Isère, Frankrijk- Vredige gezinscamping in het natuurgebied les Hauts de Chartreuse
- Wandel- en mountainbikepaden direct vanaf de camping
- Prachtige uitzichten, sportgebieden, zwembad en restaurant met terras
Les Mille et une Yourtes
Biol, Isère, Frankrijk- Yurtenkamp op drie kilometer van Biol en op 50 kilometer van Grenoble
- Op iets minder dan een uur rijden vanaf Lyon en Chambéry
- Zwembad, wifi, speelplaats en overdekt barbecuegedeelte/keuken
Camping Les Eymes
Méaudre, Isère, Frankrijk - Favoriet
Villatent at Le Coin Tranquille
Les Abrets, Isère, Frankrijk- Kamperen onder canvas op een ruim vakantiepark in Isère
- Een halfuur rijden van Lac du Bourget en Chambéry
- Groot zwembadcomplex, vissen, speeltuinen en restaurant ter plaatse
Camping Le Coin Tranquille
Les Abrets, Isère, Frankrijk- Door een familie gerunde camping tussen Lyon en Chambéry in Isère
- Op 20 minuten rijden van pretpark Walibi Rhône-Alpes
- Restaurant met lokale cuisine, kindermenu en thema-avonden in de zomer
Probeer je zoekradius te vergroten tot 20 km25 km30 km35 km van Rives.