Domaine Ramonjavel

Luxury sunbeds (added by manager 29 Nov 2018)

Deze camping neemt momenteel geen reserveringen aan via Pitchup.com.

Het is gratis, snel en makkelijk!

Voeg je bedrijfsgegevens toe

  • Kindvriendelijke glamping tussen de maïs- en zonnebloemvelden
  • Luxe safaritenten, veel campingactiviteiten en een kinderboerderij
  • Schuif bij jouw gastheer en gastvrouw aan voor maaltijden
Klein, maar heel fijn en luxe opgezet, met activiteiten in overvloed en meerdere keren per week een verzorgd avondmaal... Ahh, laat een tevreden zucht ontsnappen tijdens je verblijf op Domaine Ramonjavel. Er is van alles dat een zonnige glimlach op je gezicht zal toveren bij deze camping in de Lotvallei, niet in de laatste plaats de table d'hôtes die meerdere malen per week worden georganiseerd, wanneer de vriendelijke eigenaren hun gasten uitnodigen voor diners met vlees en vis uit de eigen roker, maar ook pizza's, verse soepen en delicieuze desserts. En dan is er ook nog de kinderboerderij, waar de kinderen gegarandeerd bonjour tegen de pony's willen zeggen (en op ze willen rijden); de speeltuin; en de overdekte speelschuur voor als het te warm is om buiten te spelen. De familie Van der Linden, die deze gezinsvriendelijke plaats runt, heeft hem ingericht voor kinderen van alle leeftijden, van peuters tot tieners. Vrije tijd kan ook worden besteed aan het zwembad, met een mooi zonneterras en ligbedden ernaast (luxe ligbedden welteverstaan; geen glibberig plastic); er kan worden gevist vanaf het terrein en fietsen kunnen worden gehuurd om de prachtige omgeving te verkennen. Nog een spectaculaire extra? Je kunt je haar vakkundig in model laten knippen door eigenares Brigitte, die al meer dan 25 jaar kapsels onder handen neemt: maak een praatje met haar als je zin hebt in een beetje (meer) verwennerij tijdens je Franse vakantie.

Huur een tent 12

Duits

Nederlands

Dichtstbijzijnde campings

Helaas, wij hebben geen nabijgelegen boekbare campings.

Honden niet toegestaan

Afgelegen

Luxe

Natuurparadijs

Spectaculaire omgeving

Vredig

Wandelparadijs

Klein (11-25 staanplaatsen)

Openbaar vervoer in de buurt

Attractiepark in de buurt

Binnenzwembad in de buurt

Buitenzwembad in de buurt

Golfen in de buurt

Mountainbiken in de buurt

Tennis in de buurt

Watersporten in de buurt

Domaine Ramonjavel

Lieu-dit Ramonjavel

Fongrave

Lot-et-Garonne

47260

Europe/Paris CEST (GMT+02:00)

44,40757°N
0,54383°W

Niet voor niets wordt de Lot et Garonne ook wel het Toscane van Frankrijk genoemd: het landschap is adembenemend mooi, de landbouw en de cuisine zijn zeer gevarieerd, en het klimaat levert je warme zonnige zomers. Versterkte dorpen, kastelen en wijnchâteaux zijn in de buurt te vinden. Wandelaars en fietsers hebben vele opties om uit te kiezen; als je niet zeker weet waar je moet beginnen, vraag Brigitte of Don dan om hun tips voor uitstapjes naar de lokale wijngaarden, boomgaarden, zonnebloemvelden, bossen en rivieren. En doordat het slechts een paar kilometer van de rivier de Lot ligt, heeft Domaine Ramonjavel gemakkelijk toegang tot activiteiten als varen, vissen, waterfietsen en waterskiën... Of kies ervoor om gewoon lekker te luieren op de stranden in de buurt van Castelmoron en Fongrave. In het zomerseizoen (van mei tot oktober) zijn er een hele hoop speciaalmarkten, naast de reguliere weekmarkten van de omliggende dorpen – zoals de bloemenmarkt in mei in Nerac, de avondmarkten in Marmande, Vianne en Prayssas en de zaterdagmarkten in Monflanquin, Agen en Tonneins. Vlooienmarkten zijn ook groot in deze regio, dus ga op koopjesjacht in de Lotvallei.

Nog geen beoordelingen.

  • Heeft Domaine Ramonjavel een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Domaine Ramonjavel hondvriendelijk? Nee Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Domaine Ramonjavel? Niet voor niets wordt de Lot et Garonne ook wel het Toscane van Frankrijk genoemd: het landschap is adembenemend mooi, de landbouw en de cuisine zijn zeer gevarieerd, en het klimaat levert … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Domaine Ramonjavel?
    Accommodatie op het park
    Aankomst:  14:00 –  20:00
    Vertrek voor:  11:00