Rezerwuj 5 344 pól kempingowych, obiektów glampingowych i ośrodków wczasowych w Wielkiej Brytanii, Europie i obu Amerykach

Ocena usługi Feefo

Pitchup.com rekrutuje! Spójrz na naszą listę nowych stanowisk poniżej i skontaktuj się z nami.

Będąc ponad 10 lat na rynku, obserwujemy falę gwałtownego wzrostu w naszej firmie i szukamy talentów, które chcą do nas dołączyć.

Część naszego zespołu podczas imprezy integracyjnej 2022

Nasze obecne zespoły zajmują się poniższymi zadaniami:

Sprzedaż / Nowe możliwości rozwoju biznesu - Ten pełen entuzjazmu zespół rozmawia z nowymi klientami na całym świecie, którzy posiadają fantastyczne pola kempingowe lub glampingowe - lub chcą takie założyć - i którzy zyskaliby na dołączeniu do Pitchup. Aby stać się częścią tego zespołu, musisz mieć doświadczenie w sprzedaży B2B i uwielbiać pogoń za nowym biznesem.

Zarządzanie kontami - Ten zespół zajmuje się tworzeniem "profili randkowych" naszych właścicieli obiektów i zarządzaniem nimi na stronie Pitchup, zapewniając ich szybką dostępność, aby klienci mogli zobaczyć napływające rezerwacje. Aby dołączyć do tego zespołu, potrzebujesz doskonałych umiejętności technicznych oraz odpowiednich zdolności w zakresie zarządzania kontami i być może mówić w kilku językach.

Obsługa klienta - Zawsze chętnie służymy pomocą, niezależnie od tego czy pomagamy klientowi w rezerwacji wakacji, czy obiektowi z dodaniem nowej dostępności. Pracownicy tego wszechstronnego zespołu są profesjonalistami w zarządzaniu intensywną komunikacją przychodzącą za pośrednictwem poczty e-mail, czatu online oraz telefonu i odpowiadają na wszystkie zapytania naszych klientów.

Rozwój produktu - Dołącz do zespołu, który wprowadza innowacje i planuje wygląd naszych obecnych oraz przyszłych stron oraz produktów internetowych. Na tym stanowisku będziesz zarządzać cyklami życia produktów i zdecydowanie potrzebne jest doświadczenie w opracowywaniu nowych produktów i usług online.

Technika - Gdzie byśmy byli bez naszych technicznych guru? Nasza technologia to sprawdzone rozwiązanie oparte na językach programowania Python/Django/Celery, uzupełnione o nową aplikację typu front-end Vue.js na urządzenia mobilne. Niedługo rozpoczniemy migrację większości naszych zasobów do Google Cloud Platform. A więc jeśli masz umiejętności w tym zakresie, zgłoś się do nas!

Marketing - A może chcesz trochę popromować Pitchup? Nasz zespół marketingowy ma zawsze sporo pracy, od tworzenia nowych kampanii reklamowych po organizowanie wystaw i udział w nich. Chętnie poznamy utalentowanych specjalistów ds. marketingu ze wszystkich dziedzin. Być może pracowałeś wcześniej w firmie internetowej i chciałbyś przyczynić się do wzrostu szybko rozwijającej się firmy?

Działania operacyjne - A może powinniśmy to nazwać maszynownią Pitchup? Ten zespół, składający się z działów kadr, finansów, pozyskiwania talentów i administracji, zapewnia sprawne działanie firmy. Jeśli lubisz zajmować się szczegółami i masz doświadczenie w którymkolwiek z tych obszarów, zgłoś swoje zainteresowanie!

Tłumaczenia/Tworzenie treści - Czy wiesz, że nasza strona jest tłumaczona na 16 języków? Nasi utalentowani tłumacze i pisarze pracują nad wieloma projektami, aby dostarczać najlepsze treści dla naszego portalu i klientów. Zapraszamy poliglotów...

Zespół ds. opieki nad klientem

Po co pracować w Pitchup?

  • Jesteśmy ponad 50-osobowym globalnym zespołem składającym się z ludzi z różnych środowisk. Nasza praca jest intensywna i pełna wyzwań, a wraz z rozwojem firmy Twoja kariera również pójdzie do przodu.
  • Większość naszego zespołu pracuje zdalnie, biorąc udział w bezpośrednich spotkaniach od czasu do czasu. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy elastyczne podejście do pracy.
  • Z radością przyjmujemy pomysły i zawsze chcemy usłyszeć od wszystkich, w jaki sposób moglibyśmy działać lepiej, a może nawet, jaki nowy produkt moglibyśmy zaoferować.
  • Wspieramy nasze zespoły. Niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, czy w biurze, będziesz mieć najlepszą dostępną technologię umożliwiającą kontakt ze współpracownikami i klientami.
  • Chcemy pomagać ludziom znajdować i rezerwować wyjątkowe wakacje na świeżym powietrzu. Nasz produkt pozwala uświadomić właścicielom obiektów ich prawdziwy potencjał, a także pomaga naszym klientom cieszyć się ekscytującym i nieszablonowym wypoczynkiem.
Nasz założyciel Dan Yates przedstawia uaktualnione informacje o firmie

Świadczenia pracownicze

  • 25 dni urlopu, plus święta państwowe (proporcjonalnie dla pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin)
  • Składka emerytalna na poziomie 4%, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie na wypadek poważnej choroby i ochrona dochodów - dla spokoju ducha
  • Zniżki uwzględniające: karnety na siłownię, sprzęt sportowy, Caffe Nero, kino Odeon oraz różne punkty hotelowe i handlowe
  • Sprzęt komputerowy - nie musisz kupować nowego laptopa do pracy, wszystko Ci zapewnimy!
  • Duża dopłata do sprzętu biurowego do pracy w domu
  • Firmowe imprezy integracyjne
  • Program „Jedź do pracy rowerem”: zachęcanie pracowników do wybierania zdrowego i przyjaznego dla środowiska transportu
  • Rozszerzony urlop macierzyński i ojcowski w ofercie - 100% zasiłku macierzyńskiego przez pierwsze 16 tygodni (po 12 miesiącach pracy) i 100% zasiłku ojcowskiego przez 2 tygodnie
  • Infolinia ze wsparciem dla pracowników, na wypadek gdybyś potrzebował(a) z kimś porozmawiać, z dostępem do planów treningowych, porad żywieniowych, finansowych i prawnych oraz konsultacji
  • I o wiele wiele więcej!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie nasze aktualne oferty pracy