Campings voor tenten in Carennac, Frankrijk
1 boekbare camping met staplaatsen voor tenten binnen 24,1 kilometer van Carennac
Alle afstanden zijn hemelsbreed berekend.
- Favoriet
Camping Le Vaurette
Monceaux sur Dordogne, Correze, Frankrijk- Camping aan de rivier een paar meter van de Dordogne
- 10 minuten rijden van Monceaux en 15 van Beaulieu-sur-Dordogne
- Zwembad, sportgedeelten en twee snackbars
- Favoriet
Camping La Plage
Meyronne, Lot, Frankrijk- Aan de oevers van de Dordogne; Rocamadour gemakkelijk te bereiken
- Kanoën vanaf de camping; klimmen, speleologie en canyoning in de buurt
- Wekelijkse maaltijden, dj-avonden en zwemmen bij nacht in het zwembad
- Favoriet
Camping Le Soulhol
Saint Céré, Lot, Frankrijk- Rustige en vredige camping zonder luidruchtige activiteiten
- Verwarmd zwembad, pierenbadje, speelplaats en gratis wifi
- Aan de oevers van de rivier de Bave, om gratis naar forellen te vissen
- Favoriet
Domaine de la Paille Basse
Souillac, Lot, Frankrijk- Drie gerenoveerde middeleeuwse boerderijen met uitzicht op de vallei
- Wijntours en proeverijen in de wijngaarden van de Dordogne-vallei
- Buitenzwembad met fantastische vierbaansglijbaan
- Favoriet
Château de Lacomté Country Club
Carlucet, Lot, Frankrijk- 18+ park
- Centrale locatie in de mooie valleien van de Lot en de Dordogne
- Goed bereikbaar vanaf de snelweg de A20
Populaire zoekopdrachten voor staplaatsen voor tenten
Laat ons helpen meer zoekresultaten te vinden…
Probeer je zoekradius te vergroten tot 20 km25 km30 km35 km van Carennac.
Probeer je geografische gebied uit te breiden naar: Frankrijk Midden-Pyreneeën Lot
- Verwijder alle kenmerkfilters of sommige:
- Verwijder Motorrijders welkom
- Verwijder Tennis
Vergroot jouw zoekopdracht door de filter voor accommodatietypes te verwijderen.
Begin opnieuw door een van deze prachtige bestemmingen te kiezen