4 sterren en meer: Campings voor campers in Condat, Frankrijk
4 boekbare campings met staplaatsen voor campers binnen 24,1 kilometer van Condat
Camping Au Soleil d'Oc
Monceaux sur Dordogne, Correze, Frankrijk- Op het terrein van een oud gerenoveerd landgoed omringd door bos
- Aan de oevers van de Dordogne; Argentat-sur-Dordogne 10 minuten rijden
- Zwembaden, jacuzzi; vissen, kanoën en kajakken mogelijk
Camping Le Ventoulou
Thegra, Lot, Frankrijk- Familiecamping dichtbij Rocamadour en Padirac
- Cameratoezicht, dus veilig voor de kinderen om lekker rond te rennen
Camping Paradis Le Coiroux
Aubazine, Correze, Frankrijk- Boscamping bij een recreatiepark in Aubazines, in de Corrèze
- Halfuur rijden van Turenne en Curemonte; uur van grotten van Lascaux
- Golfbaan, meer en strand, zwembad, restaurant, bar en winkel
Camping Les Hirondelles
Loupiac, Lot, Frankrijk- Landelijke, beboste camping bij Payrac, met prachtige uitzichten
- Op 10 minuten rijden van kajaktochten over de Dordogne
- Restaurant, kinderclub en boerenmarkt op de camping in de zomer
Camping Le Lac de Miel
Beynat, Correze, Frankrijk- Tussen de Dordogne en de Auvergne
- Directe toegang tot een wit zandstrand aan een meer
- Overdekt verwarmd zwembad, tennis, kinderclub en fietsverhuur
Domaine de la Paille Basse
Souillac, Lot, Frankrijk- Drie gerenoveerde middeleeuwse boerderijen met uitzicht op de vallei
- Wijntours en proeverijen in de wijngaarden van de Dordogne-vallei
- Buitenzwembad met fantastische vierbaansglijbaan
Camping Padimadour
Rocamadour, Lot, Frankrijk- Vredige landelijke ligging, omringd door weides
- Activiteiten en entertainment op de camping
- Ideaal om de Vallei van de Dordogne en de rivier de Dore te ontdekken