Wasserette: Vakantiehuisjes en bungalows in Mauroux, Frankrijk
9 vermeldingen binnen 24,1 kilometer van Mauroux, met 0 boekbaar
Castelwood Vacances
Biron, Dordogne, Frankrijk- Vredige chalets in het bos, op 20 minuten lopen van Château de Biron
- 45 minuten rijden van de wijngaarden rond Bergerac
- Stil park met zwembad, speeltuin en jeu-de-boulesbaan
Domaine De Guillalmes
Fumel, Lot-et-Garonne, Frankrijk- Vredig park op drie hectare bosland naast de rivier de Lot
- Huur ter plaatse kano's, elektrische fietsen en vissersboten
- Naast de fietsroute van de Lotvallei, en vijf minuten rijden van Fumel
Domaine Les Gonies
Mauroux, Lot, Frankrijk- Kalme boerderijcamping voor volwassenen op kwartier lopen van Mauroux
- Wijngaarden en wijnmakerijen op een halfuur fietsen
- Vijf avonden per week table d'hôte-diners met zelf geteelde producten
Camping Le Pouchou
Courbiac, Lot-et-Garonne, Frankrijk- In een prachtige vallei in Lot-et-Garonne
- Zwembad, speelplaats en veel outdoor activiteiten
- Restaurant met lokale producten op de camping
Camping L'Evasion
Puy-L'Eveque, Lot, Frankrijk- Familievriendelijke camping tussen Quercy en de Périgord
- Restaurant, pizzeria en zwembad met glijbaan en balneotherapiehoek
- Veel activiteiten en entertainment in de zomermaanden
Domaine de Claire Rive
Prayssac, Lot, Frankrijk- Comfortabele appartementen in de Lotvallei; 1,5 kilometer van Prayssac
- Omringd door Cahors-wijngaarden en op 20 minuten afstand van 'n strand
- Verwarmd zwembad, bowlingbaan, speeltuin en kinderclub in de zomer
La Bordette
Valeilles, Tarn-et-Garonne, Frankrijk- Gezinsvriendelijk park op zes prachtige hectare in de Quercy Blanc
- Verwarmd zwembad, zonneterras, speeltuin en speelkamer met bar/keuken
- Ontbijtbuffet en table d'hôte-diners beschikbaar voor gasten
Camping Moulin du Périé
- Zwembad, zonneweide en speelplaats met springkasteel
- Restaurant, bar, take-away en goed onderhouden faciliteitengebouwen
Bosc Nègre Village de Vacances
Lacapelle-Biron, Lot-et-Garonne, Frankrijk- Gezinspark op bosgrond, tussen Lot-et-Garonne en de Dordogne
- Verwarmd zwembad en sauna, naast een restaurant met terras
- 's Zomers allerlei activiteiten en entertainment voor alle leeftijden