Wasserette: Glampings in Bélaye, Frankrijk
1 boekbare glampingvakanties binnen 24,1 kilometer van Bélaye
Domaine De Guillalmes
Fumel, Lot-et-Garonne, Frankrijk- Vredig park op drie hectare bosland naast de rivier de Lot
- Huur ter plaatse kano's, elektrische fietsen en vissersboten
- Naast de fietsroute van de Lotvallei, en vijf minuten rijden van Fumel
Domaine de Claire Rive
Prayssac, Lot, Frankrijk- Comfortabele appartementen in de Lotvallei; 1,5 kilometer van Prayssac
- Omringd door Cahors-wijngaarden en op 20 minuten afstand van 'n strand
- Verwarmd zwembad, bowlingbaan, speeltuin en kinderclub in de zomer
Camping L'Evasion
Puy-L'Eveque, Lot, Frankrijk- Familievriendelijke camping tussen Quercy en de Périgord
- Restaurant, pizzeria en zwembad met glijbaan en balneotherapiehoek
- Veel activiteiten en entertainment in de zomermaanden
Domaine Les Gonies
Mauroux, Lot, Frankrijk- Kalme boerderijcamping voor volwassenen op kwartier lopen van Mauroux
- Wijngaarden en wijnmakerijen op een halfuur fietsen
- Vijf avonden per week table d'hôte-diners met zelf geteelde producten
TournonZen
Tournon-d'Agenais, Lot-et-Garonne, Frankrijk- Vredige camping in een gehuchtje tussen weiden en bossen
- Focus op welzijn: sauna, hot tub en shiatsu-massage ter plaatse
- Fietsers, wandelaars, motorrijders en ruiters van harte welkom
Camping Le Pouchou
Courbiac, Lot-et-Garonne, Frankrijk- In een prachtige vallei in Lot-et-Garonne
- Zwembad, speelplaats en veel outdoor activiteiten
- Restaurant met lokale producten op de camping
Camping Moulin du Périé
- Zwembad, zonneweide en speelplaats met springkasteel
- Restaurant, bar, take-away en goed onderhouden faciliteitengebouwen
Pagel
Catus, Lot, Frankrijk- Comfortabel en familievriendelijk oord in het landschap van de Lot
- Dierentuinen, prehistorische grotten en Rocamadour op minder dan 1 uur
- Verwarmde zwembaden, speeltuin en kidsclub; speelgoed en babyspullen
Les Hameaux de Pomette
Marminiac, Lot, Frankrijk- Vakantiehuisjes op het kruispunt van de Dordogne en Lot-et-Garonne
- Minder dan vijf minuten rijden van Marminiac and 30 van Puy-l'Évêque
- Zomerzwembad, spelletjeskamer, speeltuin en terrassen bij de chalets
Saint-Pierre Lafeuille, Lot, Frankrijk