Camping Le Valenty

Vanaf € 16 Voor 1 nacht, 6 volwassenen 2 beoordelingen
Outdoor pool (added by manager 02 Aug 2023)
Spacious shaded pitches (added by manager 20 dec 2022)
Large spacious grass pitches (added by manager 10 nov 2023)
Pitches under the trees (added by manager 11 jul 2023)

  • Kleine, gezinsvriendelijke camping met buitenzwembad in de Lot-vallei
  • 25 minuten rijden van Monflanquin; 35 minuten van Villeneuve-sur-Lot
  • Jeu-de-boulesbaan, pingpong- en biljarttafels aanwezig; honden welkom
Op Camping Le Valenty in de Dordogne zit je goed voor dorpsbezoekjes in de Lot-vallei of beschonken middagen in de wijngaarden van Cahors. Deze kleine, gezinsvriendelijke camping (gerund door eigenaar Florent) is enorm gastvrij. Het is er ook enorm groen, met bomen en een biologische moestuin – een stukje biodiversiteit. Omdat het hier autovrij is, kunnen kinderen (en honden!) optimaal genieten van de groene omgeving. Te midden van dit alles bevinden zich ook een aantal prima faciliteiten. Een buitenzwembad wordt omringd door ligstoelen en groen, en er is een pierenbad voor de kleinere kinderen. Toe aan iets sportievers? Er is een jeu-de-boulesbaan, een pingpongtafel en een biljarttafel... of rijd gewoon langs de Lot om een geschikt plekje te zoeken voor watersporten, vissen, paardrijden, fietsen of wandelen. De dichtstbijzijnde wijnmakerij ligt op loopafstand van Camping Le Valenty en naar kruidenierswinkels is het vijf minuten rijden. In het middeleeuwse bastidestadje Monflanquin (25 minuten) en andere nabijgelegen middeleeuwse dorpjes kom je vast en zeker ook leuke restaurants tegen om van de lokale keuken te proeven. Villeneuve-sur-Lot (op 35 minuten rijden) heeft mooie vakwerkhuizen langs de rivier de Lot, torens en een kathedraal. Een van de vele middeleeuwse kastelen van de Lot staat ook op 10 minuten rijden: Kasteel Bonaguil, omgeven door dichte bossen. En als je het niet erg vindt om iets verder te rijden, kun je op zoek naar sterke rode wijnen en een oude stad met een kathedraal, tuinen en een middeleeuwse brug in Cahors (50 minuten rijden).

Staplaatsen voor tenten 20
Staplaatsen voor caravans 20
Staplaatsen voor campers 20
Huur een tent 8
Huur een caravan 19
Het hele jaar geopend

Beoordeling van toeristenbureau

Let op
  • Minderjarigen (18-) dienen te worden vergezeld door een ouder en/of officiële voogd.
  • Het reserveren voor vrijgezellenfeesten is niet toegestaan via Pitchup.com.
  • Het buitenzwembad is geopend tussen 01/05 en 30/09 (afhankelijk van de weersomstandigheden).
  • Tussen 01/07 en 31/08 worden er activiteiten en entertainment verzorgd.
  • Auto's/motoren zijn niet toegestaan op de staplaats/bij de accommodatie. Deze moeten worden geparkeerd op de daarvoor bestemde plekken.
  • Kortingskaarten en cadeaubonnen kunnen niet gebruikt worden bij reserveringen via Pitchup.com.
  • De speelruimte is geopend van 01/05 tot 01/11.
  • Voor het gebruik van de elektrische aansluitingen is een kabel van minstens 15 meter nodig.
  • De bar is geopend van 01/03 tot 01/11.
  • Dit is een rustige plek: muziek is strikt verboden.
  • Het wordt gasten geadviseerd om een zaklantaarn van goede kwaliteit mee te nemen, omdat delen van het terrein onverlicht zijn.
  • Indien de receptie bij aankomst gesloten is: neem contact op met het nummer dat in de reserveringsbevestiging vermeld staat.

Accommodatietypes & beschikbaarheid

0%

zou deze camping aanbevelen aan een vriend

0%

zou hier weer verblijven

Alleen beoordelingen tonen van de afgelopen 30 maanden.

Friendly greeting, quiet.…

Algemeen 6/10
Locatie 8
Prijs-kwaliteit 2
Accommodatie Geen beoordeling
Faciliteiten / activiteiten 2
Klantenservice 6
Kindvriendelijkheid Geen beoordeling
Netheid 4
Wifi 2
Anoniem De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Staanplaats op harde ondergrond en gras volledig uitgerust

Ik was blij met: Friendly greeting, quiet.

Ik was niet zo blij met: We did not have WiFi as advertised on pitch up, when we asked we were told it's rural - no WiFi! We paid for WiFi as advertised ! It was the most expensive we have paid in France for very few facilities - only 1 working toilet & shower!

Aanbevelen aan vrienden Opnieuw bezoeken

Algemeen 6/10
Locatie 10
Prijs-kwaliteit 6
Accommodatie 6
Faciliteiten / activiteiten Geen beoordeling
Klantenservice 10
Netheid 10
Wifi Geen beoordeling
Brigid B. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Peaceful setting out of season. Friendly host who was helpful and gave good restaurant recommendations.

Ik was niet zo blij met: Proper grey water and chemical toilet facilities required.

Jacuzzi

Massages

Pierenbad

Wellness

Bijeenkomsten welkom

Camping 2.0

Extra grote staanplaats

Bos

Budget/backpacker

Natuurparadijs

Spectaculaire omgeving

Vredig

Wandelparadijs

Wildkamperen

Middelgroot (26-50 staanplaatsen)

Boerenmarkt in de buurt

Openbaar vervoer in de buurt

Attractiepark in de buurt

Buitenzwembad in de buurt

Fietsverhuur in de buurt

Golfen in de buurt

Klimmen in de buurt

Mountainbiken in de buurt

Tennis in de buurt

Watersporten in de buurt

Caravans en Campers

Camperservicepunt

Wateraansluiting voor caravans

Camping Le Valenty

Soturac

46700

Europe/Paris CEST (GMT+02:00)

44,4894°N
1,01893°W

Klaar voor een dagje familievermaak? Parc en Ciel (25 minuten rijden) heeft een aantal boomklimparcoursen, een tokkelbaan en een zwemplek. Voor nog meer spanning en sensatie ga je naar de achtbanen en attracties van Walygator Sud-Ouest (een uur en vijf minuten). Misschien twijfel je over welke plaatsen in de Dordogne-vallei je als eerste wilt bezoeken. Pujols (40 minuten), een middeleeuws heuveldorp boven Villeneuve-sur-Lot, is een goede plek om te beginnen, net als Rocamadour (anderhalf uur), een plaatsje in de heuvels, met een basiliek, een apenpark en een vogelpark. Saint-Cirq-Lapopie (een uur en 20 minuten) is nog zo'n prachtig dorp, gelegen langs de rivier de Lot met een uitkijktoren en middeleeuwse steegjes, pleinen en arcades. Na al deze heuveltochtjes kun je onder de grond ronddwalen. Gouffre de Padirac (een uur en 35 minuten), ook wel het Duivelsgat genoemd, is een grot van 75 meter met kalksteengrotten en een ondergrondse rivier waar een vloot platbodems klaarligt.

Aanbiedingen

Tipi's, joerts, wigwams, koepel- en saharatenten
Sarlat safaritent 2 slaapkamers
  • 10% korting Early booking
  • 5% korting Offre 3 semaines
  • 5% korting Offre 2 semaines
  • 10% korting Early booking
Huur een caravan
Dordogne stacaravan 2 slaapkamers (airconditioning)
  • 10% korting Early booking
  • 5% korting Offre 3 semaines
  • 5% korting Offre 2 semaines
  • 10% korting Early booking

Voorwaarden van toepassing - zie het gedeelte accommodatietype voor details

  • Heeft Camping Le Valenty een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Camping Le Valenty hondvriendelijk? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Camping Le Valenty? Klaar voor een dagje familievermaak? Parc en Ciel (25 minuten rijden) heeft een aantal boomklimparcoursen, een tokkelbaan en een zwemplek. Voor nog meer spanning en sensatie ga je naar de achtbanen en … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Camping Le Valenty?
    Tent, caravan en camper
    Aankomst:  15:00 –  20:00
    Vertrek voor:  11:00
    Accommodatie op het park
    Aankomst:  16:00 –  20:00
    Vertrek voor:  10:00
  • Hoeveel kost een verblijf bij Camping Le Valenty? Vanaf € 16 (voor 1 nacht, 2 volwassenen) - prijzen kunnen veranderen afhankelijk van je datums en gezelschap.