Campings in Padirac, Frankrijk
2 boekbare campings binnen 24,1 kilometer van Padirac
Camping La Bourgnatelle
- Op 20 minuten rijden van Padirac en 35 minuten van Rocamadour
- Buitenzwembad, zonnedek, bar-restaurant, jeu de boules en fietsverhuur
Camping Magali Plage
Liourdres, Correze, Frankrijk- Aan de oevers van de rivier de Dordogne in Liourdres
- Aan de rand van de departementen Corrèze en Lot
- Snackbar, boodschappenwinkel en gratis wifi
Le Village de Thegra
Thegra, Lot, Frankrijk- Op een aangelegd park tussen Lot en de Causses du Quercy
- Drie kilometer van de grot Gouffre de Padirac
- Zwembad met veel ruimte om te zonnebaden; speelplaats; groen terras
- Op 30 minuten van het populaire middeleeuwse heuveldorp Rocamadour
Château de Lacomté Country Club
Carlucet, Lot, Frankrijk- 18+ park
- Centrale locatie in de mooie valleien van de Lot en de Dordogne
- Goed bereikbaar vanaf de snelweg de A20
Camping Les Ondines
- Op 500 meter van rivier en strandje: kanoverhuur aan de Dordogne
- Vissen, speeltuin, springkasteel, snackbar (in de zomer) en zwembad
Camping Les Hirondelles
Loupiac, Lot, Frankrijk- Landelijke, beboste camping bij Payrac, met prachtige uitzichten
- Op 10 minuten rijden van kajaktochten over de Dordogne
- Restaurant, kinderclub en boerenmarkt op de camping in de zomer
Probeer je zoekradius te vergroten tot 20 km25 km30 km35 km van Padirac.