Pescia Romana, Viterbo, Italy
Smart electric grass and earth pitch
Liked De service was erg goed, ik had bij reserveren perongeluk de verkeerde datum ingevuld, dat kon allemaal goed geregeld worden via de telefoon. De camping heeft een eigen winkeltje wat aanwezig is, dat was ook erg fijn.
Disliked Het toiletgebouw is open, waardoor er veel vogels doorheen vliegen en er wat vogelpoep op de muren van de douches en wc's zit. Ook zijn er geen toiletbrillen aanwezig, maar gelukkig worden de wc's wel iedere ochtend schoongemaakt.
Recommend to friends Visit again
Rignano sull'Arno, Florence, Italy
Electric grass pitch (large)
Liked De douches waren prima, sanitair was schoon. Mooie plaatsen in de schaduw en in de zon beschikbaar.
Disliked Na 23:00 kun je het terrein niet meer op met de auto, dus als je een lange dag weg gaat, moet je hier rekening mee houden. Wel heeft de security de poort open gedaan toen ik 5 minuten te laat aankwam.
Er is in de ochtend een snelweg erg hoorbaar, dit is wat storend.
Recommend to friends Visit again
Moniga del Garda, Brescia, Italy
Electric grass and gravel pitch (classic)
Liked Het uitzicht was mooi en de plekken op het gras waren ook fijn.
Disliked De douches zijn op een redelijke loopafstand en waren niet erg goed onderhouden, maar opzich redelijk.
Er een grote groep campers aanwezig die tot bijna middernacht flink herrie maakten wat wel vervelend was.
Recommend to friends Visit again
Villegusien-le-Lac, Haute-Marne, France
Electric grass pitch
Liked De plek voor de tent was heel fijn. Het toiletgebouw is redelijk, ziet er schoon uit.
Recommend to friends Visit again
From the manager: Goedemorgen, mevrouw, m ’ Bedankt dat je hebt gedacht ons te beoordelen en je verblijf te becommentariëren