Domaine de la Paille Basse

2 beoordelingen
Spectacular views from the outdoor pool (added by manager 21 Oct 2015)

Deze camping neemt momenteel geen reserveringen aan via Pitchup.com.

Het is gratis, snel en makkelijk!

Voeg je bedrijfsgegevens toe

  • Drie gerenoveerde middeleeuwse boerderijen met uitzicht op de vallei
  • Wijntours en proeverijen in de wijngaarden van de Dordogne-vallei
  • Buitenzwembad met fantastische vierbaansglijbaan
Als je houdt van ongerepte plekken mét moderne faciliteiten, houdt dan hier even halt om de foto's van deze camping bekijken. Domaine de La Paille Basse ligt op een heuveltop in het bos, op 250 meter boven zeeniveau, en de vele gezinsvriendelijke faciliteiten bevinden zich in drie prachtig gerestaureerde middeleeuwse boerderijen. Laten we bij het begin beginnen: bij aankomst zul je waarschijnlijk eerst het zwembad willen uitproberen... De kinderen in elk geval wel, zodra ze erachter komen dat er een vierbaanssuperglijbaan is om vanaf te sjezen. De rest van de familie kan in het zwembad watertrappelen of ernaast zonnebaden, of in plaats daarvan gebruikmaken van de sport- en spelfaciliteiten als tafeltennis, basketbal, voetbal, watervolleybal, tennis en jeu de boules. In juli en augustus organiseert de camping aquarobicslessen voor gasten die het gevoel hebben dat ze een paar baguettecalorieën moeten verbranden. In juli en augustus worden de kinderen vermaakt door de mascottes van de camping (een clown en teddybeer) en middels de activiteiten van de kidsclub die elke ochtend plaatsvinden voor vier- tot twaalfjarigen. Denk aan speurtochten, knuffelen met dieren op de miniboerderij, leuke buitenspelletjes, dansen en repeteren voor een superspeciale kindervoorstelling... En als ze niet door deze overvloed aan bezigheden in beslag worden genomen, zullen ze waarschijnlijk in een van de twee speeltuinen zijn, of spelen met nieuwe vrienden in de spelletjeskamer. De bar serveert avonddrankjes op het terras onder de schaduw van een enorme paardenkastanje, en in het hoogseizoen gaat het enthousiaste animatieteam tot in de avond door met haar werk, met evenementen om de hele familie te vermaken, variërend van kindershows tot bingo- en quizavonden, karaoke en concerten, avondmarkten en thema-avonden. Ben je een geboren danser? Dan kun je een dansje wagen in de discokamer (drie avonden per week geopend) om de andere gasten te imponeren met je dansmoves. Zelfgemaakte regionale gerechten worden geserveerd in het campingrestaurant (ook om af te halen). En als je meer trek dan honger hebt, kun je 's middags naar de snackbar en crêperie voor zoete en hartige crêpes (naturellement), ijs, broodjes en drankjes. Als je liever je eigen eten bereidt, kun je naar de campingwinkel voor andere traktaties als gebakjes, vers brood, fruit en groenten en andere essentiële producten. Wijn is er ook te koop!

Staplaatsen voor tenten 70
Huur een caravan 30
Staplaatsen voor caravans 70
Staplaatsen voor campers 10
Huur een tent 2

Beoordeling van toeristenbureau

Duits

Nederlands

Glijbaan

Lokale producten

Bijeenkomsten welkom

Afgelegen

Bos

Budget/backpacker

Gastronomisch genot

Luxe

Meer en/of berg

Natuurparadijs

Spectaculaire omgeving

Wandelparadijs

Boerderij

Mini (1-10 staanplaatsen)

Boerenmarkt in de buurt

Openbaar vervoer in de buurt

Attractiepark in de buurt

Buitenzwembad in de buurt

Fietsverhuur in de buurt

Golfen in de buurt

Klimmen in de buurt

Mountainbiken in de buurt

Tennis in de buurt

Watersporten in de buurt

Zeilen in de buurt

Caravans en Campers

Afvoer voor caravans

Camperservicepunt

Wateraansluiting voor caravans

Domaine de la Paille Basse

La Paille Basse

Souillac

46200

Europe/Paris CET (GMT+01:00)

44,94536°N
1,44132°W

Let op: het wordt gasten ten zeerste aanbevolen niet op de tomtom te vertrouwen, omdat die waarschijnlijk niet juist navigeert. Vanaf de A20 neem je afrit 55 naar Souillac. Rijd bij de tweede rotonde na de tol richting Salignac. Volg alleen de borden voor 'La Paille Basse'; de camping is acht kilometer van Souillac.

De camping is gelegen in de mooie streek Périgord bij het dorp Souillac, en ligt daarmee in een gebied dat barst van de nationale erfgoedplaatsen, culturele activiteiten en de belofte van het zo veel mogelijk proeven van gastronomische traktaties. Je bent hier direct in de Dordogne-vallei tussen Rocamadour en Sarlat (beide binnen 50 minuten rijden) en dus zit je hier uitstekend voor uitstapjes naar wijnkelders, kastelen, musea en een hele hoop mooie dorpen. Excursies naar de weelderige en lokale wijngaarden van de Dordogne-vallei zijn slechts één van de vele toptochten van de camping – sterk aanbevolen als je de lokale druivensoorten en hun bijbehorende vino's goed wilt leren kennen. Ook sterk aanbevolen door het campingpersoneel wordt een uitstap naar een van de vele lokale boerderijen van het gebied (waarvan sommige de beroemde Franse foie gras produceren). En terwijl je daar bent, kun je wat streekproducten meenemen om je picknickmand mee te vullen of om te gebruiken voor een grillavond. Geschiedenisjagers kunnen de natuurhistorische Lascaux-grotten en het nationale prehistoriemuseum in Les Eyzies ontdekken, of als je actief bent ingesteld, kun je de hele familie in kano's of kajaks laden en samen over de rivier de Dordogne peddelen. Doe je liever dingen op het droge? Dan zijn de fietsroutes een geweldig alternatief op het land.

50%

zou deze camping aanbevelen aan een vriend

50%

zou hier weer verblijven

Alleen beoordelingen tonen van de afgelopen 30 maanden.

Great staff very friendly and helpful

Algemeen 8/10
Locatie 8
Prijs-kwaliteit 4
Accommodatie 8
Faciliteiten / activiteiten 4
Klantenservice 10
Kindvriendelijkheid Geen beoordeling
Netheid 10
Wifi 4
brian g. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Staanplaats op gras en grind volledig uitgerust (premium)

Ik was blij met: Size of pitches

Ik was niet zo blij met: Being charged 29 euros by pitchup yet the campsite only charged 20 euros in future we will book direct with the sites

Aanbevelen aan vrienden Opnieuw bezoeken

Too remote and misleading description. Friendly staff

Algemeen 4/10
Locatie 2
Prijs-kwaliteit 2
Accommodatie 4
Faciliteiten / activiteiten 6
Klantenservice 8
Netheid 8
Wifi 2
Margaret R. De beoordelaar heeft geboekt via Pitchup.com

Ik was blij met: Its clean facilities and grounds. Very helpful reception and bar/shop staff.

Ik was niet zo blij met: The distance from Souillac, along a narrow road and then up its private single lane to a remote destination in the middle of the forest. Impossible to escape from should there be a forest fire which is a risk in France. 8kms to Souillac along this narrow road, meant it wasn,t an enjoyable location to pop out to any vilage. Far too isolated which the inacurate description sadly missed. Very family oriented which was fine, but the description quotes peaceful, but there are dozens of lodges plus camping facilities so the number of happy, noisy children makes a mockery of "peaceful" Wifi only available at the bar.

  • Heeft Domaine de la Paille Basse een zwembad? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Is Domaine de la Paille Basse hondvriendelijk? Ja Bekijk alle faciliteiten
  • Welke attracties liggen in de buurt van Domaine de la Paille Basse? De camping is gelegen in de mooie streek Périgord bij het dorp Souillac, en ligt daarmee in een gebied dat barst van de nationale erfgoedplaatsen, culturele activiteiten en de belofte van het … Lees meer
  • Wanneer kan ik in- en uitchecken bij Domaine de la Paille Basse?
    Tent, caravan en camper
    Aankomst:  12:00 –  19:00
    Vertrek voor:  12:00
    Accommodatie op het park
    Aankomst:  15:00 –  19:00
    Vertrek voor:  11:00